Güncellendi
İşlem Başarılı !

Bizi tercih Ettiğiniz için Teşekkürler

Telefon +90 (212) 886 61 05
Fax +90 (212) 886 61 07

Makinalar

Son teknoloji ile donatılmış olan Çorap Örme Departmanımızın makine parkuru, tek silindir ve çift silindir olmak kaydı ile iki bölüme ayrılmıştır. Tek silindir grubumuz Lonati G-616, çift silindir grubumuz ise Matec ve Lonati Bravo marka, ileri teknoloji ürünü makinelerden oluşmaktadır.

170 adet’e civarı makinenin aktif halde çalıştığı bu departmanımızda ürünler, Kalite Güvence Takımımız tarafından sürekli denetlenerek; yüksek bir kalite anlayışı ve verimlilik ile müşterisine sunulmaktadır.
Makine Parkuru: 96-108-120,132,144,156,168,200 iğneden oluşmaktadır.

Çorap Örme

• Çorap dokuma ve örgü modelleri tasarlıyoruz.
• Çorapları tasarım konseptlerinize göre özelleştiriyoruz.
• Hassas renk uyumu. Resim renklerini pantone renkleri ve iplik renkleriyle eşleştiriyoruz.
• Markanız için özel perakende, toptan ve yenilikçi ambalajlar tasarlıyor ve üretiyoruz.

Çorap Forma

Burunları dikilen ve yavaş yavaş nihai görünümü kazanan çorapların üretimlerinin son aşaması ütüleme (Forma) ve paketlemedir.

Çoraplar - şayet yıkama ve/veya boyama gerektirmiyorsa -, burun dikiş deparmanından direkt olarak bu departmana yönlendirilir ve burada ütü/paket işlemine tabi tutularak yüklemeye hazırlanır.

Çorap Forma
Sevkiyat Depoları

Sevkiyat Depoları

Sevkiyata hazır mamuller uygun ortam şartlarında, her türlü hasardan korunacak şekilde muhafaza edilmekte ve sevkiyat öncesinde son kontrolleri yapılarak müşteri istekleri doğrultusunda sevkiyatları gerçekleştirilmektedir.